Ne Yapıyoruz?

Bizler 15 yıllık birikimle, birçok farklı sektörde faaliyet gösteren marka ve kuruluşa hizmet veren, sürekli gelişen, yenilenen ve geleceğin pazarlamasında etkin kalmayı hedefleyen bir iletişim ajansıyız.

Müşterilerimize, Dijital ve Geleneksel mecralar için içerikler üretiyor ve tasarlıyor, açılış, lansman vb. etkinliklerinizi yönetiyoruz. 

Dijital ve Geleneksel Medya ayrı düşünülemez...

Dijital mecralar ölçülebilir, pratik ve geleneksel mecralara göre daha düşük maaliyetlidir fakat çabuk tüketilirler. Örneğin bir dergide yayımlanan içerik aylarca göz önünde kalabilir. Hatta bazı popüler yayınlar yıllarca okuyucuların kütüphanelerinde saklanabilmektedir.  Oysaki dijital mecralar özellikle de sosyal medyada yayınladığınız bir paylaşım en fazla 2 gün etkileşimde kalabiliyor.  Bu sebeple sosyal medyada devamlılık esastır. 

Hedef kitleniz ile iletişimde kalabilmek için her iki mecrayı da stratejik olarak iyi kullanabiliyor olmanız, daha sağlıklı geri dönüşler almanıza yardımcı olacaktır. 

Tam burada iletişim (PR) ajansları devreye giriyor.  Biz; İşletmenizin etkinliklerini, kampanyalarını planlıyor, bu plan doğrultusunda metin yazımı, fotoğraf / video çekimi, afiş / ilan tasarımı ile yayınlanacak mecranın satınalma / kiralama sürecinden yayın sonrası istatistiklerine kadar tüm süreci yönetiyoruz.